PRIVĀTUMA POLITIKA SIA Latvijas rozei

Konfidencialitātes Politika

Mēs uzskatām, ka informācijas aizsardzība, kas attiecas uz mūsu e-veikala lietotājiem, ir ārkārtīgi svarīga, tādēļ mēs darām visu iespējamo, lai palīdzētu Jums justies droši, sniedzot mums savus datus tiešsaistē. Šajos Privātuma Politikas noteikumos ir izskaidroti Jūsu personas datu apstrādes noteikumi, Jūsu tiesības un mūsu pienākumus, kā datu apstrādātājam.

Mēs izmantojam jaunākos tehniskos un organizatoriskos pasākumus, lai nodrošinātu augstu apstrādāto personas datu aizsardzības līmeni un nodrošinātos pret nesankcionētu piekļuvi.

Datu pārvaldnieks:

SIA Latvijas roze, LV40103258931, Ūdens iela 14-8, Rīga, LV-1007 Latvija.

Datu apstrādes mērķis

Latvijas roze apstrādā internetveikala lietotāju personas datus, lai pareizi izpildītu līgumus, kas noslēgti tiešsaistes veikalā, izmantojot www.latvijasroze.lv tīmekļa vietni (turpmāk tekstā – “Tīmekļa vietne”). Tas nozīmē, ka šādi dati ir nepieciešami, jo īpaši:

– norēķini

– Lietotāja pasūtīto preču piegādei

Datu veidi

Latvijas roze apstrādā šādus personas datus, kas Jums nepieciešami, lai:

  1. Iepirktos tiešsaistes vietnē:

– vārds un uzvārds pasūtītāja un saņēmēja

– piegādes adrese

– telefona numurs pasūtītāja un saņēmēja

– e-pasta adrese

  1. Lietotāja sniegtie dati pēc izvēles:

– PVN (nodokļu identifikācijas numurs), ja uzņēmums pieprasa rēķinu

Datu apstrādes nodošana

Latvijas rozei var uzticēt Jūsu personas datus, Latvijas rozes darījumu partneriem, ciktāl tas vajadzīgs, lai veiktu darījumus, piemēram, lai sagatavotu pasūtīto preci un to nosūtītu pircējam.

Lietotāju personas dati nekādā veidā netiks darīti zināmi trešajām pusēm citādi, kā tikai šajā datu privātuma politikas noteikumu noteiktajiem mērķiem. Kas nozīmē, ka Jūsu dati netiks nodoti citiem uzņēmumiem, lai sūtītu mārketinga materiālus.