Skip to content

Piegādes un apmaksas noteikumi

  • Latvijas roze nodrošina ziedu un citu preču piegādi visā Latvijā 7 dienas nedēļā.

Ziedu piegādes izmaksas visā Latvijā: 

1) Piegādes teritorija: Rīga, Pierīga ( Jūrmala, Piņķi, Jaunmārupe, Ķekava, Salaspils, Ādaži u.c.), Daugavpils un aptuveni 60 km rādiusā aiz Rīgas robežas (Tukums, Dobele, Jelgava, Bauska, Sigulda, Saulkrasti, Ogre u.c.).

Pasūtījumiem līdz € 48,99 – piegādes maksa € 7,50 ar PVN. Pasūtījumiem no € 49 – BEZMAKSAS piegāde. 


2) Piegādes teritorija: attālākās pilsētas un reģioni (Kandava, Saldus, Vilce, Eleja, Pilsrundāle, Skrīveri, Aizkraukle, Valmiera, Cēsis, Limbaži, Kocēni, Straupe, Raiskums, Lielvārde, Grenctāle u.c.).

Visiem pasūtījumiem – piegādes maksa € 20 ar PVN.


3) Piegādes teritorija: pārējā teritorija visā Latvijā.

Visiem pasūtījumiem – piegādes maksa € 40 ar PVN.


  • Piegādes izmaksas: € 7,50, € 20, € 40 vai bezmaksas piegāde, tiks aprēķināta automātiski, ņemot vērā norādīto saņēmēja adresi un pirkuma summu.
  • Pasūtījuma piegāde notiek: aizpildot pasūtījuma formu, automātiski parādīsies iespējamie piegādes laiki un dienas, atbilstoši saņēmēja dzīves vietas teritorijas iedalījumam Ziedu veikala piegādes sistēmā.
  • Ziedu un preču piegāde tiek veikta uz mājām, dzīvokļiem, birojiem, slimnīcām, dzemdību namiem un uz jebkuru Pircēja norādīto vietu.
  • Lai ziedu piegāde tiktu nodrošināta pēc iespējas ātrāk Pircējam jānorāda korektu informāciju par saņēmēju – vārdu, uzvārdu, adresi, telefona numuru, kā arī citu nepieciešamo informāciju, piemēram, durvju kods utml.
  • Neilgi pirms piegādes, saņēmējs saņems telefona zvanu vai SMS, kurā varēs redzēt kurjera atrašanās vietu un piegādes plānoto laiku. Nepieciešamības gadījumā, sazinoties ar kurjeru, saņēmējs var norādīt citu piegādes adresi. 
  • Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci vai pakalpojumu, izvēloties vienu no Ziedu veikalā piedāvātajiem attālināto maksājumu veidiem (vai ar pārskaitījumu – saņemot e-pastā priekšapmaksas rēķinu).