Skip to content

Par mums

 

 

Uzņēmums “Latvijas roze” savu darbību sāka kā ziedu vairumtirdzniecības uzņēmums.
2010. gadā “Latvijas roze” atvēra savu pirmo ziedu mazumtirdzniecības veikalu Jūrmalā, pakāpeniski no vairumtirdzniecības jomas pārejot uz mazumtirdzniecību. Šobrīd “Latvijas rozei” ir  e-veikals un 13 ziedu veikali visā Latvijā: Rīgā, Jūrmalā, Tukumā, Daugavpilī, Jelgavā, Ādažos, Ogrē un Valmierā.

 

 

Mūsu ziedu veikali piedāvā svaigus, skaistus grieztos ziedus, ziedu pušķus, ziedu kompozīcijas dekoratīvajās kastītēs, telpaugus, kā arī galda dekorus, aksesuārus un dāvanas.  Iepriekš vienojoties, gatavojam pasūtījumus īpašiem dzīves notikumiem, piemēram, mazuļa nākšanai pasaulē, sabiedrisko telpu dekorēšanai, kāzām – sākot ar pušķiem, līdz pat iekštelpu un ārtelpu pilnajam floristikas noformējumam.

 

 

Mūsu profesionālās floristes rada daudzveidīgas kompozīcijas, lai priecētu cilvēkus un rotātu mājas un sabiedriskās telpas, kā arī pasākumiem piešķirtu īpašu svētku noskaņu. Skaisti ziedi noteikti sagādās lieliskas sajūtas! Gaidām Tevi ciemos mūsu veikalos un e-veikalā! Ar prieku uzklausīsim Tavas vēlmes un sagatavosim Tev atbilstošu ziedu kompozīciju.