Skip to content

ZIEMASSVĒTKI. ĢIMENES KOPĀBŪŠANAS LAIKS.

Ziemassvētki ir lielākie ziemas sezonas svētki, kuri kopš neatminamiem laikiem tiek svinēti visā plašajā pasaulē. Ziemassvētki gadu no gada tiek svinēti decembra divdesmitajos datumos – lielākā daļa pasaules iedzīvotāju tos svin laikā no 24. līdz 26. decembrim (24. decembris ir Ziemassvētku vakars, bet 25. un 26. decembris ir attiecīgi Pirmie un Otrie Ziemassvētki), pareizticīgie tos svin no 6. līdz 8. janvārim, bet tie, kuri svin ziemas saulgriežus pēc savu senču tradīcijām, dara to laikā no 20. līdz 22. decembrim, kad astronomiski iestājas ziemas saulgrieži.

Šie svētki ir laiks, kad visai ģimenei sanākt kopā – gan kopā doties pēc eglītes, gan kopā ienest mājās svētku sajūtu, gan kopā gatavot svētku galdu. Šis ir miera, mīlestības un siltuma pilns laiks, kurā galvenā dāvana ir kopā būšana.

Lai iepriecinātu kādu, ar kuru nesanāks šos svētkus pavadīt kopā, piedāvājam dažas idejas Ziemassvētku dāvanām, kuras mūsu rūķītis nogādās saņēmējam:

Viss mūsu piedāvājuma sortiments ir aplūkojams mūsu e-veikalā. Kā arī laipni aicinām apmeklēt mūsu veikalus visā Latvijā klātienē. 

Svētkos rekomendējam ziedus ar piegādi pasūtīt laicīgi, lai varētu garantēt to izpildi konkrētajā dienā. Sīkāka infomācija par piegādi pieejama ŠEITLūdzu, ņemiet vērā, ka svētku dienās piegādes laiki var arī aizkavēties, lielāka pieprasījuma dēļ!

Kūst svecīšu gaismā Ziemassvētku vakars,

Un tā kā bērnībā noticam mēs,

Ka cerības visas, kas sirdī rodas,

Kā zelta ābele uzziedēt spēs.