Skip to content

ZIEDI 14. FEBRUĀRĪ JEB VALENTĪNDIENĀ.

14. febuāris jeb Svētā Valentīna diena, Visu mīlētāju diena vai vienkārši Valentīndiena, ir mīlestības svētki, kuri katru gadu tiek svinēti daudzās valstīs. Šajā dienā mīļotie cilvēki ar apsveikumiem un dāvanām izrāda savu mīlestību viens pret otru. Ierasts, ka šie svētki lielākoties tiek svinēti starp diviem mīlētājiem. Tomēr, šī ir diena, kurā vēlriez savu mīlestību varam apliecināt sev tuviem un mīļiem cilvēkiem – mūsu ģimenes locekļiem, vecākiem, draugiem. Vēsturiski pastāv vairākas versijas, kā šie svētki radušies, bet, lai kāda arī būtu to patiesā izcelsme, pats svarīgākais ir mīlestības godāšana un svinēšana. Šai dienai piemīt arī mazliet maģiska un noslēpumaina aura, jo bieži šajā dienā cilvēki mēdz atklāties savām slēptajām simpātijām vai arī izteikt savas jūtas anonīmi, nosūtot ziedus, dāvaniņas vai kartītes.

Pastāv leģenda, ka viens no Valentīndienas simboliem ir sarkanās rozes. Tā radās no grieķu mitoloģiskās leģendas par mīlestības un skaistuma dievieti Afrodīti, kura, steidzoties pie sava mīļotā Adonīsa, uzkāpa uz baltu rožu krūma. Visur, kur nopilēja viņas asiņu lāsītes, parādījās sarkanas rozes.

Lai iepriecinātu sev mīļo cilvēku, piedāvājam dažas idejas dāvanām:

  • rozes. Kā jau iepriekš minējām, Valentīndienas viens no simboliem ir rozes, kuras ir atrodamas arī mūsu piedāvājumā. Piedāvājam gan dažādas grieztās rozes, gan rozes dekoratīvajās kastēs, gan arī rožu pušķus.
  • dažādi ziedu pušķi, piemēram, romantiskais Manila un Shanghai. Kā arī ir iespēja izvēlēties dāvināt ziedu kompozīcijas kastēs, piemēram, maigā ziedu kompozīcija Paris.
  • dažādas dāvanas. Ja izvēlieties pasniegt dāvanu,  tad mums ir dažādi dāvanu piedāvājumi, lai atrastu piemērotāko Jūsu mīļotajam cilvēkam! Saldumu cienītājiem varam piedāvāt dažādus gardumus – mūsu piedāvājumā ir gan dažādas šokolādes, gan konfektes, gan arī tortes.  Kā arī, kā jau īpašos svētkos, varam piedāvāt alkoholisko dzērienu dāvanu komplektus, piemēram, maigs dzirkstošais vīns komplektā ar ziedu pušķi. Ja vēlaties sagādāt saņēmējam paliekošu vērtību, lai atgādinātu par šo skaisto mirkli, tad piedāvajam Jūsu pasūjumam pievienot mīļu mīksto mantiņu – lācīti. Kā arī savu mīļoto cilvēku varat palutināt, uzaicinot uz romantisku atpūtu viesnīcā Baltvilla.
  • apsveikuma kartītes. Pie pasūtījuma iesakām pievienot kartīti, kurā varat veltīt mīļus vārdus saņēmējam. Kartīte ir paliekoša vērtība, kuru var atkārtoti  aplūkot, pārlasīt arī pēc daudziem gadiem, atceroties šo skaisto mirkli. Ja Jūs vēlēsieties būt kā anonīms ziedu/dāvanas sūtītājs saņēmējam, tad, norādot to pie pasūtījuma veikšanas, kurjers neizpaudīs saņēmējam informāciju, kurš ir sūtītājs!
  • baloni. Kādēļ gan neiepriecināt sev mīļoto cilvēku ar balonu, jo tas rada smaidu sejā visiem, ne tikai bērniem! Piedāvājam daudz un dažādus folija balonus, lai iepriecinātu saņēmēju – gan ar mīlestības pilniem uzrakstiem, gan arī vienkāršākus – sirds formā.

Viss mūsu piedāvājuma sortiments ir aplūkojams mūsu e-veikalā. Kā arī laipni aicinām apmeklēt mūsu veikalus visā Latvijā klātienē. 

Svētkos rekomendējam ziedus ar piegādi pasūtīt laicīgi, lai varētu garantēt to izpildi konkrētajā dienā. Sīkāka infomācija par piegādi pieejama ŠEITLūdzu, ņemiet vērā, ka svētku dienās piegādes laiki var arī aizkavēties, lielāka pieprasījuma dēļ!

Mīlestība ir tad, kad tuvība smaržo pēc saules stariem, kas tikko ieurbušies zemē, pār kuru nolijis silts pavasara lietus, un klusums ir tik paredzams, jo putni vienkārši vēl nav pamodušies un sapratuši. Tā ir mīlēt – un nekā citādāk!


/M. Freimanis/