Skip to content

ZIEDI KĀ PĀRSTEIGUMA DĀVANA.

Dzīve ir pārsteigumu pilna, un pat tie, kuri lieliski spēj organizēt savu laiku, mēdz pēdējā brīdī atcerēties vai uzzināt par kādu svarīgu notikumu citu dzīvēs. Tā var būt dzimšanas diena, vārda diena, gadadiena, pateicība, kā arī ģimenes pieaugums, mīlestības apliecinājums un daudzas citas svētku reizes.

Šādos gadījumos “Latvijas roze” piedāvā lieliskas pēdējā brīža dāvanu idejas, kas noteikti liks cilvēkiem pasmaidīt:

  • ziedu iegāde veikalā. “Latvijas roze” veikalos klātienē iespējams iegādāties jau gatavus ziedu pušķus un kompozīcijas, kuru iegāde prasīs tikai pāris minūtes. Ja nezināt, kāds ziedu pušķis būtu piemērots konkrētajai situācijai, droši varat vērsties pēc palīdzības pie mūsu zinošajām floristēm, kuras ieteiks vislabāko variantu. Ja neatradāt neko piemērotu no gatavajām ziedu kompozīcijām, tad mūsu floristes no grieztajiem ziediem izveidos skaistu pušķi pēc Jūsu vēlmēm. 
  • ziedu iegāde interneta veikalā. Ja nevēlaties doties uz veikalu, tuvumā nav “Latvijas roze” veikals vai arī, laika trūkuma dēļ, nav iespējas apmeklēt veikalu klātienē, tad ziedus varat iegādāties arī mūsu interneta veikalā. Ziedus Jūs varēsiet gan izņemt pats, Jums vēlamajā dienā un laikā, lai personīgi pasniegtu saņēmējam, gan arī pieteikt ziedu piegādi saņēmējam, tā radot pārsteiguma momentu, kad ziedi tiks piegādāti.

Piedāvajam dažas ziedu dāvanu idejas no mūsu piedāvājuma: