Skip to content

SKOLOTĀJU DIENA.

Katru gadu oktobra primajā svētdienā tiek atzīmēta Starptautiskā skolotāju diena. Ar mums kopā šo dienu atzīmē tādas valstis kā Baltkrievija, Ukraina, Ungārija, Kazahstāna, bet citas valstis Skolotāju dienu atzīmē citos mēnešos un datumos. Taču, neatkarīgi no atzīmēšanas datuma, mērķis ir viens – pateikties skolotājiem un pasniedzējiem par viņu ieguldīto laiku un darbu sabiedrības attīstībā. Lai gan Latvijā oktobra pirmā svētdiena ir noteikta par skolotāju dienu, visbiežāk to atzīmē jau piektdienā.

Kā vislabāk apsveikt savu skolotāju? Tas, protams, ir atkarīgs no katra skolēna paša. Bet visbiežākā izvēle ir ziedi, tāpēc piedāvājam dažādas ziedu, kā arī dāvanu idejas, lai iepriecinātu skolotāju:

  • grieztie ziedi. Griezto ziedu piedāvājums ir plašs, līdz ar to ir iespēja izvēlēties gan saistošākos ziedus, gan arī to skaitu. Skolotāju dienai varam ieteikt, piemēram, krizantēmas, gerberas vai gladiolas. Rožu cienītājiem ir pieejamas arī dažādu krāsu grieztās rozes
  • ziedu pušķi. Kādēļ gan neiepriecināt skolotāju šajā īpašajā dienā ar kādu jauku ziedu pušķi? Mūsu sortimentā atradīsiet dažāda stila, toņu un izmēra pušķīšus, lai patīkami pārsteigtu skolotāju svētkos.
  • ziedi dekoratīvajās kastēs. Gan skaista, gan arī ļoti praktiska ziedu dāvināšana – pasniegt ziedu kompozīciju dekoratīvajā kastītē. Līdz ar to skolotājai šajā dienā nebūs jāuztraucas par to, vai būs pieejama vāze, kur tos ielikt. Ziedi kastītē ir ievietoti ar ūdeni samitrinātā oāzē, kas nodrošina tiem mitrumu un nemainīgu kompozīcijas izskatu. Būtu ieteicams ik pārdienu pārbaudīt, vai oāze ir mitra un to nedaudz papildināt ar ūdeni, ielejot to starp ziediem.
  • dāvanas. Skolotāju šajā dienā var iepriecināt arī ar kādu dāvanu. Jauka dāvana ir porcelāna krūzīte ar ziedu kompozīciju – tā apvienojot gan dāvanu, kuru izmantot rīta kafijas malkošanai, gan ziedus. Skolotāja noteikti priecāsies arī par saldāku dāvanu, piemēram, ziedu kastes, apvienojumā ar kofektēm – Ziedu kaste Maigais Ferrero, Ziedu kaste Konfekte. Kā arī ir pieejami dažādi citi saldi našķi, kurus Jūs varat pievienot sevis izvēlētajiem ziediem.
  • apsveikuma kartītes. Pie ziediem iesakām pievienot kartīti, kurā veltīt skaistus vārdus un pateicību skolotajai. Kartīte ir paliekoša vērtība, kuru varēs atkārtoti  aplūkot, pārlasīt arī pēc daudziem gadiem.

Viss mūsu piedāvājuma sortiments ir aplūkojams mūsu e-veikalā. Kā arī laipni aicinām apmeklēt mūsu veikalus visā Latvijā klātienē. 

Svētkos rekomendējam ziedus ar piegādi pasūtīt laicīgi, lai varētu garantēt to izpildi konkrētajā dienā. Sīkāka infomācija par piegādi pieejama ŠEITLūdzu, ņemiet vērā, ka svētku dienās piegādes laiki var arī aizkavēties, lielāka pieprasījuma dēļ!

It visā, kas ir iemīlams un nīstams,
Ik vārdā, kas ar sirdi jāizjūt,
Ir skolotājam vienmēr jābūt īstam
Un vienmēr patiesam, cik patiess vien var būt.

Jo viņu modras acis vēro,
Tām nedrīkst melot, nedrīkst slěpt neko,
Ar viņa dzīvi daudzas dzīves mēro,
No viņa ņem, bet devējs bagāts top.

/L. Brīdaka/