Skip to content

SĀKUSIES LATVIJAS ROŽU SEZONA!

Rozes ir ne tikai skaistuma avots dārzam, bet arī vērtīgs augs, kuru visā pasaulē izmanto visdažādākajās jomās – arī skaistumkopšanā un kulinārijā, tāpēc ar lielu prieku varam paziņot, ka  “Latvijas roze” ziedu veikalos ir sākusies Latvijā audzēto rožu sezona.

Kāpēc izvēlēties Latvijā audzētas rozes:

  • Latvijā audzētās rozes ir svaigi grieztas un tām ir visīsākais ceļš no nogriešanas brīža līdz brīdim, kad tās nonāk pie klienta. Iegādājoties tās, rožu atrašanās pie jums un prieks par tām būs krietni ilgāks. Importa rozes, kuras tiek ievestas no Holandes, Kenijas un citām vastīm, no to nogriešanas brīža līdz nonākšanai Latvijas veikalos pavada līdz pat divām nedēļām.
  • Latvijas rozes no ievestajām rozēm atšķiras ar savu intensīvo, mirdzošo un košo krāsu.
  • smarža vietējiem ziediem ir izteiktāka un patīkamāka – smaržo ne tikai ziedi, bet arī lapas. Latvijā audzētās rozes tiek pasargātas no kaitēkļiem ar bioloģiskām metodēm, nevis ķīmiskām, kā tas mēdz notikt ar importa ziediem.

“Latvijas roze” piedāvātās Latvijā audzētās rozes ir tīrākas un nav piesūcinātas ar ķīmiju. To mūžs vāzē būs 2 – 4 nedēļas, atkarībā no šķirnes.