Skip to content

ZIEDI SIEVIEŠU DIENĀ (8.MARTĀ)

Starptautiskā sieviešu diena ir starptautiska sieviešu solidaritātes diena, ko svin vairākās valstīs. Šī diena veltīta visām sievietēm, neatkarīgi no to sociālā vai bioloģiskā statusa. Pastāv gan fakti, gan leģendas par šīs dienas izcelsmes avotu, tomēr, lai kādi tie arī nebūtu, būtiskākais, ka šajā dienā mēs novērtējam un godinām daiļā dzimuma pārstāves.

Sievietes ir dažādas, tādēļ piedāvājam dažādas ziedu dāvanu idejas, lai pārsteigtu sievu, draudzeni, mammu, māsu vai kolēģi. Lai pārsteigums būtu vēl lielāks, piedāvājam izvēlēties ziedu piegādi.

IDEJAS DĀVANĀM!

Ziedi ir lieliska dāvana jebkurā dienā. Ierasts, ka tulpes ir vispopulārākie ziedi, ko dāvina šajos svētkos. Tomēr, piedāvājam arī cita veida dāvanas: skaistus ziedu pušķusziedu kompozīcijas dekoratīvā kastītēporcelāna krūzīti vai dāvanu kasti. Esam sagatavojuši dāvanu kastes ar Zonin Preosecco CuveeMartini Asti vai Moet&Chandon), gan skaistus komplektus: ziedi porcelāna krūzītē, ziedi un dzēriens (Zonin Preosecco CuveeMartini AstiMoet&ChandonHennessy VSOPKrakken Black Spiced). Prieku noteikti radīs arī kāda no mūsu Jaunās kolekcijas kompozīcijām, kurā ir apvienotas gan svētku sajūtas, gan pavasara smaržīgās vēsmas.

Esam radoši un atvērti Jūsu vajadzībām. Rekomendējam ziedus pasūtīt laicīgi, lai varētu garantēt to izpildi. Viss mūsu piedāvājuma sortiments ir aplūkojams E-veikalā. Kā arī esiet laipni aicināti apmeklēt mūsu veikalus visā Latvijā. Pastāv iespēja arī pasūtīt individuālus pušķus un kompozīcijas.

Pie pasūtījuma, neaizmirstiet pievienot kartīti, kurā varat veltīt skaistus vārdus saņēmējai un pievienot savu parakstu vai arī palikt anonīms. Ir arī iespēja ziediem pievienot klāt tortisaldumus vai balonus.

Mūsu radošās, profesionālās floristes ar prieku izveidos visskaistākās kompozīcijas! Ikviens pušķis tiek veidots ar mīlestību, domājot par ziedu saņēmēju. Turklāt, mēs norošinām tikai svaigus un kvalitatīvus ziedus!

PIEGĀDE!

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn

Kategorijas