Skip to content

IDEJAS MĀMIŅDIENAS APSVEIKUMIEM.

Māmiņdiena jeb Mātes diena – lieliska diena, lai patiesi un no sirds vēlreiz novērtētu un pateiktu lielu PALDIES mūsu mīļajām mammām, vecāmammām, vīramātēm, sievasmātēm vai jebkurai citai sievietei, pret kuru mums ir jūtas un pateicība kā pret savu mammu. Mēs visi esam šai pasaulē ienākuši pateicoties mammām. Lai vai kādas būtu attiecības ar viņu, mums tās ir jānovērtē ar pateicību un mīlestību.

Svētkus var svinēt dažādi – gan piezvanot un apsveicot mutiski, gan sūtot dāvaniņu ar kurjeru, gan tikoties klātienē, uzaicinot mammu ciemos pie sevis vai dodoties piknikā. Mamma noteikti priecāsies, ja tiks palutināta un varēs atpūsties no ēdienu gatavošanas, pavadot laiku kopā ar saviem mīļajiem.

Ja vēlies apsveikt savu mammu ar ziediem vai nelielu dāvaniņu, mēs ieteiksim Jums dažas idejas:

Viss mūsu piedāvājuma sortiments ir aplūkojams mūsu e-veikalā. Kā arī laipni aicinām apmeklēt mūsu veikalus visā Latvijā klātienē. 

Svētkos rekomendējam ziedus ar piegādi pasūtīt laicīgi, lai varētu garantēt to izpildi konkrētajā dienā. Sīkāka infomācija par piegādi pieejama ŠEIT. Lūdzu, ņemiet vērā, ka svētku dienās piegādes laiki var arī aizkavēties, lielāka pieprasījuma dēļ!

BET PATI GALVENĀ DĀVANA, KURU NAV IESPĒJAMS NOPIRKT – LAIKS, LAI BŪTU VISI KOPĀ! 
Dāvanas Mātes dienā, protams, nav obligātas un bez tām var iztikt. Galvenais, ir atcerēties par saviem mīļajiem un novērtēt tos! Šajā steidzīgajā laikā atrast iespēju būt kopā un dalīties gan savos priekos, gan arī bēdās. Nav jāgaida konkrēta mēneša vai gada diena, lai pateiktu labus vārdus.

 

Tavas rokas vēju glāsta,

Tavas rokas sauli nes,

Nav par tavām rokām labām

Siltākas uz pasaules.