0 €

Šajā siltajā vasarā laiks paskrējis nemanot, un jau klāt ir jaunais mācību gads. Jau gadu desmitiem ievērojam tradīciju skolotājiem pirmajā skolas dienā pasniegt ziedus. Ja, piemēram, Valentīna dienā izteikti dominē rozes, tad Zinību dienā izteiktu līderu nav. Skolēni un viņu vecāki izvēlas visdažādākos ziedus, pārsvarā sezonai aktuālos.

Arī ziedu daudzums un summas, kas tiek veltītas, nav lielas. Protams, ir arī dažādi izņēmumi. Visbiežāk priekšroka tiek dota grieztiem ziediem, bet bērni labprāt izvēlas arī kādus mazus pušķīšus. Jaunā mācību gada sākumā aktuālas ir rudens puķes – gladiolas, dālijas, asteres un krizantēmas, arī rozes. Šogad mūsu interneta veikalā pieejama arī krizantēmas bumba – tās ir krizantēmas podiņā, kas, pareizi koptas, ziedēs ilgāk nekā grieztie ziedi. Nereti bērniem acīs iekrīt hortenzijas – tām ziedi līdzinās pasakainiem, ziedošiem mākoņiem.

Dzīve ir dažādu negaidītu pārsteigumu pilna, tāpēc reizēm mēdz būt gadījumi, kad skolēns nevar ierasties uz svinīgo pasākumu. Šādās reizēs var pasūtīt ziedus mūsu interneta veikalā ar piegādi un sagādāt patīkamu pārsteigumu skolotājai vai skolotājam. Šāds risinājums patiks arī tiem, kuri nevēlas stāvēt rindā veikalā – pasūtiet ziedus uz savām mājām!

Lai veiksmīgs un zināšanām bagāts jaunais mācību gads! Gaidām ciemos mūsu veikalos visā Latvijā!

Iepriekšējie raksti