0 €

Valentīndiena pārsvarā tiek atzīmēta pārīšu vidū, tomēr tas nenozīmē, ka šajos svētkos nevar apsveikt arī citus tuvus cilvēkus. Kā jau ne reizi vien esam teikuši, ziedi bieži vien ir vislabākā dāvana. Lai gan Valentīndienā vispārdotākie ziedi nemainīgi ir rozes, iesakām pārmaiņas pēc rozes nomainīt pret ko citu, piemēram, krāšņu ziedu pušķi vai kasti.

Mūsu pastāvīgie klienti noteikti jau ir apguvuši mūsu piedāvājumu klāstu, tomēr esam apkopojuši dažas ziedu dāvanu idejas, kas kalpos kā romantisks pārsteigums. Atceries, ka vienmēr var pasūtīt arī individuālu ziedu pušķi vai kasti.

Pirms sākam runāt par ziediem, jau kādu laiku mūsu mājaslapā var iegādāties romantiskas dāvanas – vakariņas un SPA rituālus viesnīcā Baltvilla. Iespējams, kādam vēl tas nav zināms, bet tagad, pasūtot ziedus, var pievienot klāt ne tikai kartītes un balonus, bet arī konfekšu kastes un citus saldumus.

Ikviens Latvijas rozes floristu veidotais puškis tiek veidots ar mīlestību, domājot par ziedu saņēmēju. Tomēr dažas kompizīcijas ir vairāk piemērotas jubilejām, bet citas romantiskam pārsteigumam. Mūsu romantisko pušķu topā var minēt Ziedu sirdi, 50 baltu rožu pušķi, 50 sarkanu rožu pušķi, Manu sirdi un Sārtās rozes. Savukārt starp ziedu kastēm labi varianti būs Maigums, Sweet un Love.

Tomēr nereti vēlamies savas otrās pusītes pārsteigt ar ko oriģinālu. Tieši tāpēc mūsu interneta veikalā ir iespēja pasūtīt individuālu ziedu pušķi. To, protams, var pasūtīt arī jebkurā mūsu veikalā. Lai neaprobežotos tikai ar mūsu piedāvātajiem ziedu pušķiem, apkopojām arī vairākas kompozīciju idejas, kas atrodamas Pinterest. Iespējams, atradīsi tieši to, vēlies!

 

 

 

 

 

Lai ikviens paspētu iegādāties ziedus mūsu veikalos, esam pagarinājuši to darba laikus 13. un 14 februārī. 13. februārī visi veikali būs atvērti no plkst. 9.00 līdz 22.00, bet 14. februārī no plkst. 8.00 līdz 22.00.

Iepriekšējie raksti Nākamie raksti