0 €

Dzīve ir pārsteigumu pilna, un pat tie, kuri lieliski spēj organizēt savu laiku, mēdz pēdējā brīdī atcerēties vai uzzināt par kādu svarīgu notikumu citu dzīvēs. Tas var būt kāda tuva cilvēka dzimšanas vai vārda diena, gadadiena vai ģimenes pieaugus, kas pieteicies nedaudz ātrāk nekā bija plānots. Šādās reizēs Latvijas roze piedāvā lieliskas pēdējā brīža dāvanu idejas, kas noteikti liks cilvēkiem pasmaidīt.

ZIEDU IEGĀDE VEIKALĀ
Latvijas roze veikalos vari iegādāties jau gatavus ziedu pušķus un kompozīcijas, kuru iegāde prasīs tikai pāris minūtes. Ja nezini, kāds ziedu pušķis piemērots Tavai konkrētajai situācijai, droši vērsies pēc palīdzības pie mūsu zinošajām floristēm, kas ieteiks vislabāko variantu. Ja neatradi neko piemērotu, Latvijas roze floristes no grieztajiem ziediem izveidos skaistu pušķi. Bet, ja vēlies ko konkrētu un patiesi pārdomātu, dienu vai divas iepriekš vari vēsrties pie mums un pasūtīt individuālu ziedu pušķi.

ZIEDU IEGĀDE INTERNETA VEIKALĀ
Ja nevēlies doties uz veikalu vai tuvumā vienkārši nav Latvijas roze veikals, ziedus vari pasūtīt un iegādāties arī mūsu interneta veikalā. Tu vari arī izvēlēties, kā saņemt ziedus – sev tuvākajā Latvijas roze veikalā vai ar piegādi. Ziedu piegādi veicam tajās pilsētās, kurās ir mūsu veikali. Pasūtītos pušķus varam piegādāt ne tikai Tev, lai Tu tālāk tos nodotu jubilāram, bet varam tos aizvest šim jubilāram, kas būs negaidīts pārsteigums.

ZIEDU DĀVANU IDEJAS DAŽĀDĀM SITUĀCIJĀM:
Dzimšanas diena: ziedu pušķis “Svētku rīts“, “Daudz laimes” vai “Sveicu“.
Vārda diena: ziedu grozs “Jautrais sveiciens“, ziedu kaste “Klasika“, rozes – sarkanas ar baltu maliņu.
Korporatvīs pasākums, kolēģa dzimšanas diena: ziedu kompozīcija “Baltais sapnis” un “Rozā sapnis“, ziedu grozs “Akcents“.
Mīļotajai: ziedu kaste “Love“, ziedu pušķis “Samtainās rozes” un “Ziedu sirds“.
Māmiņdienai: krūmrozes – maigi rozā, ziedu pušķis “Pateicība“, ziedu grozs “Karaliskais sveiciens“.
Ģimenes pieaugus: ziedu kaste “Vieglums“, ziedu kompozīcija “Prieks“, ziedu pušķis “Ziedu deja

Iepriekšējie raksti Nākamie raksti