0 €

Katru gadu oktobra primajā svētdienā tiek atzīmēta Starptautiskā skolotāju diena. Ar mums kopā šo dienu atzīmē tādas valstis kā Baltkrievija, Ukraina, Ungārija, Kazahstāna, bet citas valstis skolotāju dienu atzīmē citos mēnešos un datumos. Neatkarīgi no atzīmēsanas datuma, mērķis ir viens – pateikties skolotājiem un pasniedzējiem par viņu ieguldīto laiku un darbu sabiedrības attīstībā. Lai gan Latvijā oktobra pirmā svētdiena ir noteikta par skolotāju dienu, visbiežāk to atzīmē jau piektdienā.

Kā vislabāk apsveikt savu skolotāju? Tas, protams, ir atkarīgs no katra skolēna paša. Bet visbiežāk izvēle krīt tieši uz ziediem, tāpēc esam apkopojuši mūsu interneta veikalā pieejamos ziedus, pušķus un kompozīcijas. Lai bērniem un jauniešiem nebūtu lieki jātērējas, vienmēr var salikt naudiņu kopā un pasūtīt vienu, bet skaitu un lielu ziedu kompozīciju, kas iepriecinās ikvienu skolotāju.
Krizantēmas bumba. Krizantēmas ir vieni no populārākajiem rudens ziediem. Mūsu veikalos tās var iegādāties podiņos, kas nozīmē, ka krizantēmas ziedēs ilgāk.

Ziedu pušķis “Paldies!”. Tas ir krāšņs un liels ziedu pušķis zeltainos toņos.  Tas sagādās patiesi lielas un patīkamas emocijas un pārsteigumu. Pušķa diametrs ir 55 – 60 cm.

Pušķis “Baltās rozes”. Nemainīga klasika ir rozes. Šis ziedu pušķis iepriecinās ikvienu skolotāju un pasniedzēju un būs piemērots gan sievietei, gan vīrietim.

Ziedu kaste “Konfekte“, “Maigums” vai “Sweet“. Svētkos pat visstriktākās diētas ieturētāji drīkst atļauties kādu našķi. Tāpēc lieliska dāvana būs kāda no trīs saldajām ziedu kastēm.

Ziedu kaste “Favorite”. Kurš ir Tavs mīļākais skolotājs vai pasniedzējs? Iepriecini viņu ar ziedu kasti, kuras izmērs ir 19 x 19 cm. Tā veidota no lizantēm, rozēm, krizantēmām, frēzijām un alstromērijām.

Ziedu grozs “Paldies”. šis ziedu grozs veidots no rudenīgiem ziediem. Tā priekšrocība ir tajā iestrādātā ozāze, kas ziedus nodrošina ar ūdeni.

Iepriekšējie raksti Nākamie raksti