0 €

Rozes ir ne tikai skaistuma avots dārzam, bet arī vērtīgs augs, ko visā pasaulē izmanto visdažādākajās jomās – arī skaistumkopšanā un kulinārijā, tāpēc ar lielu prieku varam paziņot, ka SIA “Latvijas roze” ziedu veikalos ir sākusies Latvijā audzēto rožu sezona.

KĀPĒC IZVĒLĒTIES LATVIJĀ AUDZĒTAS ROZES?

Latvijā audzētās rozes ir svaigi grieztas un tām ir visīsākais ceļš no nogriešanas brīža līdz brīdim, kad tās nonāk pie klienta. Iegādājoties tās, rožu atrašanās pie jums un prieks par tām būs krietni ilgāks. Importa rozes, kas tiek vestas no Holandes, Kenijas un citām vastīm, no to nogriešanas brīža līdz nonākšanai Latvijas veikalos pavada līdz pat divām nedēļām. Latvijas rozes no ievestajām rozēm atšķiras ar savu intensīvo, mirdzošo un košo krāsu. Arī smarža vietējiem ziediem ir izteiktāka un patīkamāka – smaržo ne tikai ziedi, bet arī lapas. Mēs rozes pasargājam no kaitēkļiem ar bioloģiskām metodēm, nevis ķīmiskām, kā tas mēdz notiek ar importa ziediem. “Latvijas roze” piedāvātie ziedi ir tīrāki un nav piesūcināti ar ķīmiju. To mūžs vāzē būs 2 – 4 nedēļas, atkarībā no to šķirnes.

KUR IEGĀDĀTIES LATVIJĀ AUDZĒTAS ROZES?

Mēs gaidīsim Jūs “Latvijas roze” veikalos ne tikai Rīgā, bet arī dažādos Latvijas novados (Daugavpilī, Jelgavā, Ogrē u.c.), kuru sarakstu un adreses atradīsiet mūsu mājaslapā. Ja tuvumā nav kāds no mūsu veikaliem, ziedus var viegli pasūtīt arī mūsu mājaslapā vai zvanot mums (28455445), un mēs tos piegādāsim. Ziedu piegāde tiek veikta uz mājām, dzīvokļos, birojos, slimnīcās, dzemdību namos un jebkurā citā Jūsu norādītajā vietā.

DAŽI FAKTI PAR ROZĒM

  • Rozes ir atzītas par vairāku valstu nacionālo ziedu. Viena no šādām valstīm ir Gruzija.

  • Rozes sākotnēji tika izmantotas ārstnieciskiem nolūkiem.

  • Ir noskaidrots, ka rozes uz mūsu planētas auga un ziedēja krietnu laiku pirms to sāka apdzīvot cilvēki.

  • Pasaules vecākā roze atrodas Vācijā – tā ir aptuveni 1000 gadus veca.

Iepriekšējie raksti Nākamie raksti