0 €

Lai gan Valentīndiena būs tikai pēc mēneša, jau laikus apkopojām dažās dekoru un dāvaniņu idejas, ar ko pārsteigt otro pusīti. Tā skaitās visu mīlētāju diena, bet mēs uzskatām, ka šajos svēktos var apsveikt un iepriecināt ne tikai otro pusīti, bet arī tuvu draugu, daudzeni vai ģimenes locekli. Šajā rakstā dekoru un dāvanu idejas, bet nākamajā apkoposim romantisku ziedu pušķus un kompozīcijas.

Romantiskas un gardas brokastis gultā patiks gan viņai, gan viņam. Mēs, protams, iesakām ikdienā ēst veselīgi un izvairīties no dažādiem našķiem, tomēr svētkos nedaudz var.  

Pat, ja ar rokdarbiem esi uz “Jūs”, šis ziedu pušķis būs gana viegli izveidojams. Iespējams, pirmajā brīdī šķitīs, ka šī ir pārāk vienkārša un maza dāvana. Atceries, ka ikviena dāvana, kuras veidošanā piedalījās dāvinātājs, ir daudz vērtīgāka un īpašāka.
Daudz balonu noteikti radīs pārsteiguma efektu. Par tiem visvairāk priecāsies bērni (jā, arī mazie ķipari priecāsies par vecāku sagādāto pārsteigumu Valentīndienā). Balonus pildītus ar heliju var iegādāties Latvijas rozes veikalos un interneta veikalā.
Labus vādus vajadzētu teikt arī ikdienā, tomēr Valentīndiena ir laiks, kad ar labiem vārdiem var burtiski apbērt. Visu labo uzraksti uz lapiņām un pielīmē tās pie spoguļa vai izlīmē tās pa visu dzīvokli vai māju, lai otrs cilvēks dienas gaitā atrod visas.
Viena no populārākajām dāvanām ir dažādi saldumi. Ja zini, ka tava otrā pusīte labprāt mēdz panašķoties, vari uzdāvināt ko gardu. Starp citu, pasūtot ziedus mūsu interneta veikalā, klāt vari pievienot ne tikai balonus, bet arī saldumus.
Šī ideja noderēs dāmām, lai apsveiktu savu ne tik romantisko vīrieti. Ļauj mīlestībai iet caur vēderu! Tava otrā pusīte novērtēs simbolisku mīlestības apliecinājumu uz ne tik veselīga ēdiena.
SPA atpūta diviem vai vakariņas mājās vai restoranā arī būs lieliska dāvana Valentīndienā. Ikdienas steigā mēdzam aizmirst atpūsties un pavadīt kvalitatīvu laiku kopā. Paņem brīvdienu un pavadi to kopā ar sev tuvu cilvēku! Mūsu veikalā jaunums – īpašas dāvanas – iespēja iegādāties SPA procedūras un vakariņas.
Iepriekšējie raksti Nākamie raksti