0 €

Starptautiskā sieviešu diena jau tepat aiz stūra. Sievietes ir dažādas, tāpēc tas, kas patīk vienai, var nepatikt kādai citai. Piedāvājam dažas ziedu dāvanu idejas, lai pārsteigtu sievu, draudzeni, mammu, māsu vai kolēģi. Lai pārsteigums būtu vēl lielāks, piedāvājam izvēlēties ziedu piegādi.

TULPES
Ziedi ir lieliska dāvana jebkurā dienā. Sieviešu dienā visbiežāk kungi izvēlas iegādāties tulpes, kas nav nekāds pārsteigums, jo tieši pavasaris ir tulpju un citu sīpolpuķu ziedēšanas laiks. Pie mums marts iesācies ar aukstumu, tāpēc šie ziedi dabā vēl nav redzami, bet veikalos jau pirmās tulpes ir parādījušās. Arī Latvijas roze interneta veikalā iespējams iegādāties dažādu krāsu tulpes.

HIACINTES
Arī hiacintes ir pavasara sīpolpuķes, kuras jau pieejamas veikalos. Līdzīgi kā tulpes, arī šie ziedi pieejami visdažādākajās krāsās. Izvēloties dažādu krāsu hiacintes, veidosies skaists, pavasarīgs ziedu pušķis, kas liks pasmaidīt ikvienai dāmai.

ZIEDU PUŠĶIS
Ziedu pušķa priekšrocība ir tā, ka nav jāizvēlas tikai viena veida zieds, no kura veidot sasējumu. Ziedu pušķī var iekļaut gandrīz jebko, ko vēlies pasniegt mīļotajai. Sieviešu dienā iesakām izvēlēties “Pavasaris”, kas veidots no pavasara ziediem. Ja Latvijas roze sortimentā neatradi meklēto, vienmēr vari pasūtīt arī individuālu pušķi.

ZIEDU KASTE
Tiem, kas vēlas pasniegt ko oriģinālāku un ekskluzīvāku, piedāvājam ziedu kasti “Sweet”. Tā veidota no rozā rozēm un makarūns cepumiem. Kā pavasarīgs veiciens būs arī ziedu kaste “Varavīksne”, kas veidota no rozēm, lizantēm, krizantēmām un citiem ziediem.

Latvijas roze piedāvā ziedu piegādi uz jebkuru Tavu izvēlēto vietu – mājas, birojs, slimnīca, dzemdību nams u.c. Ziedu piegādi veicam Rīgā un Rīgas rajonā, Jūrmalā, Tukumā, Jelgavā un Daugavpilī.

Iepriekšējie raksti Nākamie raksti