0 €

Jau pavisam drīz atzīmēsim Mātes dienu. Katram ar savu mammu ir citādākas attiecības, piedzīvojumi, pieredze. Kāds varbūt ir tuvāks ar vecmammu vai draugu mammu. Neatkarīgi no situācijas, mēs katrs zinām vismaz vienu mammu, kura ir pelnījusi lielu “paldies”. Tāpēc sagatavojām dažas idejas Māmiņdienas apsveikumiem, lai nav jālauza galva, ko darīt vai nedarīt.

ZIEDI, ZIEDI UN VĒLREIZ ZIEDI
Ziedi nekad nevar būt par daudz! Pat vismazākais ziedu pušķītis liks pasmaidīt ikvienai māmiņai. Mātes dienai par godu Latvijas roze floristes ir sagatavojušas īpašu ziedu piedāvājumu. Katrs varēs atrast ko piemērotu dāvināšanai. Tomēr, ja neizdodas atrast meklēto, var pasūtīt arī individuālu ziedu pušķi, kasti vai kompozīciju. Tie, kuri mammas kādu iemeslu dēļ nevarēs apsveikt klātienē, var pasūtīt ziedus ar piegādi. Ziedu piegādi veicām Rīgā un Rīgas rajonā, Jūrmalā, Tukumā, Jelgavā un Daugavpilī.

PIKNIKS
Pašreizējās laika prognozes sola siltu un saulainu laiku, tāpēc dabas mīļotājiem iesakām mammas uzaicināt uz pikniku. Tie, kuri labprātāk maltīti ietur zem jumta, var doties uz kādu kafejnīcu vai restorānu. Mammas noteikti priecāsies, ka viņas var atpūsties no ēdiena gatavošanas un pavadīt laiku kopā ar saviem mīļajiem. Arī ģimenisks brančs tiks novērtēts. Sākoties siltajai sezonai vairāki restorāni piedāvā arī āra terases, kas ļaus baudīt ne tikai foršo kompāniju, bet arī saulaino laiku.

SPA
Ko darīt, ja mamma negrib svinēt Mātes dienu un grib mierīgi baudīt svētdienu? Šādos gadījumos noderēs dāvanu karte uz kādu SPA. Mamma pati varēs izlemt, kad to apmeklēt un uz kādām procedūrām doties. Galu galā viņa pati zinās, kas visvairāk nepieciešams. 🙂

VIENKĀRŠI BŪT KOPĀ
Dāvanas Mātes dienā nav obligātas un bez tām var iztikt. Galvenais ir atcerēties par saviem mīļajiem, novērtēt to, kas ir, un šajā steidzīgajā laikā atrast iespēju būt kopā un dalīties savos priekos, arī bēdās un pieredzē. Nav arī jāgaida konkrēta mēneša vai gada diena, lai pateiktu labus vārdus. Novēlam lieliskajām mammām vēl daudz foršu mirkļu un piedzīvojumu kopā ar tuviniekiem.

Iepriekšējie raksti Nākamie raksti